Notion kullanmayı neden öğrenmelisiniz?

Notion kullanmayı neden öğrenmelisiniz?

🚀Notion nedir ve bu app’i kullanmayı neden öğrenmelisiniz? Proje, notlar, yazılar, takvim, to-do list, yol haritası araçları içinde. Blok yapısı ile hızlı, modüler ve gelişmiş. Emojileri ve sadeliği ile kullanımı kolay👍

📋Proje bazlı çalışan bir danışman olarak, iyi bir not defterine, iyi bir takvime, iyi bir proje takip app’ine, hatırlatıcılara ve müşteri ile paylaşacağım arayüze ihtiyaç duyuyorum. Bunları birleştiren ve iki aydır deneyip bazı süreçlerimi taşıdığım yeni nesil bir app Notion.

📲Notion, farklı modüllerden ve bloklardan oluşan modüler yapısı ile çok sayıda fonksiyonu içine ekleyebileceğiniz bir yapıya sahip. Sayfalara çok sayıda fonksiyon ekleyebilir, hazır şablon sayfalarını kullanarak kolayca sayfa oluşturabilirsiniz. 

☑️To-do list, kanban panosu, not defteri, veri için tablolar, işe alım takip tablosu, proje takip sayfası, eğitim takvimi, şirketiniz veya İK için wiki onboarding ve kariyer sayfası hazırlayabilirsiniz. İçine, pdf, video, resim veya link gömebilirsiniz. Hazırladığınız sayfayı paylaşmak çok kolay. Kullandıkça verimliliğiniz çok artacak.

⚙️Yüzlerce fonksiyon, şablon, entegrasyon, kısayolları öğrendikçe kendine has basit bir yazılım dili olduğunu bile fark ediyorsunuz.

🚀Wiki sayfası örneği olarak “İK’cılar için Dijital Beceriler” eğtimi için hazırladığım tanıtım sayfasını paylaşıyorum. Bu app’i İK’cıların nasıl kullanabileceğini örneklerle “İK’cılar için Dijital Beceriler” eğitimimde de ayrıca anlatıyorum. 

👉Notion’ı öğrenmenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim.

İK Teknolojileri, Dijital İK, İK & Yönetim

# #

Bu yazı 28 Nisan 2022 tarihinde Cengiz Çatalkaya tarafından yazılmıştır.

Dijital-İK Üyelik
Dijital İK hakkında gelişmeler ve Dijital İK Proje süreçleri için Üye Olun