Hakkımda

Dijital İK, İK Teknolojileri ve Dijital Çalışan Deneyimi konularında danışmanlık yapıyorum.   
10+ yıldır çeşitli şirketlerin İK departmanlarında Yönetici ve Danışman olarak görev aldım. 2018 yılından beri Dijital İK ve yazılım geliştirme projelerinde Proje yöneticisi ve Dijital İK konusunda İK Danışmanı olarak görev alıyorum.
Türkiye’nin en büyük Dijital İK Projelerinden birinde, 30 farklı şirkette 20000 çalışanın kullandığı Dijital İK Projesinde, Dijital İK Proje Yöneticisi olarak görev aldım ve 9 şirketinin kullandığı İK yazılımlarının Dijital İK entegrasyonunu ve Dijital İK geçiş süreçlerini yönettim.
Şu anda kurumların İK departmanlarına ve İK yazılım şirketlerine Dijital İK, İK teknolojileri ve Dijital çalışan deneyimi konularında danışmanlık yapıyorum.
Danışmanlık sunduğum Dijital ik yazılım proje geliştirme süreçleri : İşe alım ve onboarding modülü, Eğitim Yönetim Sistemi modülü, Performans Yönetim Sistemi modülü, İç İletişim Modülü, Organizasyon modülü, İK Analtiği modülü, Dijital özlük modülü
Dijital Kariyer’i “Kariyer 2.0” ve İK’nın değişimini anlatan “İK Neydi Ne Oldu” kitaplarının yazarıyım. Diğer deneyimlerim ve paylaşımlarım için LinkedIn sayfamı ziyaret edebilirsiniz.